לקבלת הצעת מחיר

תוכן עניינים

השאירו פרטים או התקשרו
חדש באתר

אודות

אודות חברת ספה נקייה

עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתעשיית הניקיון, המוניטין שלנו הלך וגדל, ואנחנו חייבים את הכול ללקוחותינו. לאורך השנים זכינו לשרת עשרות אלפי ישראלים שיצאו מרוצים מהספה הנקייה שלהם.

איך עשינו את זה? פשוט הערכנו כל לקוח שלנו כאילו הוא הראשון, ואף פעם לא ויתרנו על שום כתם – הצלחה של 100% במה שאנחנו טובים בו.

ניקוי ספות בבית הלקוח: אתם לא צריכים אפילו להזיז את הספה שלכם ממקומה. אנחנו מגיעים ועושים הכול בזמן שאתם יכולים לשבת רגל על רגל – עדיף על ספה אחרת.

ניסיון ומומחיות: אי אפשר להצליח בתחום הניקיון ללא ניסיון, ומאחורינו עומדות שנים רבות של ניקיון, בהן למדנו להכיר כל סוג של ספה שקיימת בארץ, כולל שיטת הניקיון המומלצת עבורה.

שירות מקצועי ומסור: אנחנו לוקחים את עבודתנו במלוא הרצינות ושמים לב לכל הפרטים הקטנים, אלה שאפילו אתם לעיתים מפספסים – המומחים שלנו הם הטובים ביותר בתחום!

ציוד מתקדם: מכונות הניקיון שלנו עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומיועדות לטיפול בכל סוג של ריפוד – ניקיון מלא תוך התחייבות לשמירה על שלמות הבד.

זמינות גבוהה: ככל שנגיע לטפל בכתם מהר יותר מהרגע שבו התרחש, כך העבודה תהיה זולה ופשוטה יותר. מומלץ ליצור איתנו קשר באופן מידי – אנחנו זמינים עבורכם בכל יום ובכל שעה להגעה מידית.